Wielki koncert jubileuszowy!

Kulminacją uroczystości jubileuszowych był Wielki Koncert Jubileuszowy, który odbył się w sobotni wieczór 19 września. Na Stadion PGE Narodowy przybyło 44 tysięcy osób.

Wieczorną imprezę poprowadziło trio konferansjerskie: Radosław Grześkowiak, Iwona Pavlovic oraz Patricia Kazadi. Koncert rozpoczął zespół Bajm. Po tak mocnym wstępie przyszedł czas na Ewę Farnę, Boys, Mrozu, Afromental i Kombii. W między czasie odbył się też niesamowity Castrol Laser Show. Na koniec impreza została zwieńczona koncertem Roxette. Niezwykle energetyczny koncert poruszył cały Stadion do wspólnego śpiewu, tańca i zabawy. Występ ten opisał sam zespół na swoim blogu.

Jednak nie tylko muzyka wypełniła ten wyjątkowy wieczór. Pomiędzy poszczególnymi występami prezentowany był film o początkach Inter Cars. Wypowiadali się przyjaciele Krzysztofa Oleksowicza z lat 80, współpracownicy i pierwsi filianci, którzy byli naocznymi światkami przeistaczania się małej, rodzinnej firmy w międzynarodowego giganta. Na pewno ich słowa pozwoliły lepiej zrozumieć ten fenomen.

Przed występem zespołu Roxette nastąpiły jeszcze dwa bardzo ważne wydarzenia. Najpierw na scenę w towarzystwie flag wkroczyli przedstawiciele spółek ze wszystkich krajów, w których obecny jest Inter Cars. Był to rodzaj podziękowania i docenienia wkładu, w który wnoszą do funkcjonowania spółki. Na scenie wystąpił Krzysztof Soszyński, który potwierdził jeszcze raz wagę rozwoju firmy poza granicami Polski.

Po tym wydarzeniu nastąpiła prezentacja nowego logotypu Inter Cars, który ma podkreślić nowy rozdział w historii spółki.