Atrakcje

Niezaprzeczalnie jedną z największych atrakcji obchodów jubileuszu 25-lecia Inter Cars będzie już samo miejsce imprezy. Stadion PGE Narodowy w Warszawie, bo o nim mowa, został wybrany nieprzypadkowo – prestiż tego obiektu idealnie wpisuje się w uroczyste obchody 25-lecia istnienia Inter Cars.

Stadion PGE Narodowy to wielofunkcyjny obiekt sportowy, który znajduje się przy Alei Księcia Józefa Poniatowskiego 1 w Warszawie. Został wybudowany w latach 2008-2011 w niecce byłego Stadionu Dziesięciolecia z myślą o Mistrzostwach Europy UEFA Euro 2012. Ma więc charakter typowo piłkarski. Posiada najwyższą kategorię w klasyfikacji UEFA. Na dwukondygnacyjnych trybunach znajduje się 58 500 miejsc siedzących, w tym 4600 miejsc o podwyższonym standardzie i 69 luksusowych lóż biznesowych.

Stadion jest miejscem umożliwiającym organizację widowisk sportowych, koncertów muzycznych czy wydarzeń kulturalnych na blisko 80 tys. osób. Ponadto pełnił funkcje biurowe, handlowe, hotelowe, gastronomiczne.

Na Stadionie PGE Narodowym odbyły się m. in. mecz Polska-Grecja, Czechy-Portugalia czy półfinał Niemcy-Włochy podczas EURO 2012, mecze Futbolu Amerykańskiego oraz cała masa koncertów światowych gwiazd, jak chociażby Beyonce czy Depeche Mode.

Wszystko to sprawia, że Stadion PGE Narodowy w Warszawie jest miejscem nowoczesnym i bardzo prestiżowym. Z tego też powodu zdecydowano, że tak ważne wydarzenie jak 25-lecie Inter Cars oraz towarzyszące mu imprezy powinny się odbyć właśnie tutaj. Niezapomniane wrażenia oraz wyjątkowa atmosfera gwarantowane!