Zaproszenia

Komfort oraz bezpieczeństwo odwiedzających 15 Targi Inter Cars SA są dla nas najważniejsze. Z tego względu wstęp na teren imprezy będą miały jedynie osoby z targowymi zaproszeniami. W trosce o Państwa wygodę, przygotowaliśmy kilka sposobów odbioru zaproszeń. 

Zaproszenia na Targi są dystrybuowane w Wiadomościach IC nr 62 oraz dostępne we wszystkich filiach firmy Inter Cars SA. Można je także odebrać u przedstawicieli handlowych. W tym roku zaproszenia są bezpłatne i nielimitowane, poza tym uprawniają do swobodnego poruszania się na Targach, czyli pomiędzy ekspozycją na Błoniach i po samym Stadionie.

Zaproszenia na piątkowy dzień dla mediów przeznaczone są dla mediów branżowych, dostawców oraz najaktywniejszych klientów Inter Cars SA. Wejściówki będą dystrybuowane poprzez nasze filie.

Dziennikarzom redakcji, z którymi Inter Cars SA regularnie współpracuje, zaproszenia zostaną przesłane drogą elektroniczną. Nawet jeśli nie prowadzą Państwo stałej współpracy z Inter Cars SA, to i tak nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć udział w 15. Targach Inter Cars SA. Wystarczy skontaktować się z nami.

Kontakt dla mediów:

Grzegorz Putkiewicz

+48 697 991 736

grzegorz.putkiewicz@intercars.eu

 

Informujemy, że dystrybucja biletów na Koncert Jubileuszowy została już zakończona.

 


Pierwsza wizyta na Stadionie PGE Narodowym? Zobacz, jak zeskanować zaproszenie i przejść przez kołowrót.Rodzaje zaproszeń

Kolor żółty - zaproszenie targowe dla 1 osoby na dzień prasowy

Kolor bordowy - zaproszenie targowe dla 1 osoby na sobotę lub niedzielę.

Kolor czarno-biały - zaproszenie na koncert jubileuszowy dla jednej osoby.